home security
  חפש
קטגוריות
כל מוקדי האבטחה באתר אחד! חסוך כסף במערכת אזעקה שמירה מיגון טמ"ס cctv
 
 
Instagram
מהן מצלמות רשת IP ? 

אם נחפש הגדרה קלה ומהירה נוכל לומר שכל מצלמת IP (רשת) היא כמו מיני אתר אינטרנט שאליו אתה גולש כדי לצפות במצלמה שבנויה בתוכו. כל מצלמה היא יחידה עצמאית שמחוברת ישירות לרשת האינטרנט באמצעות הנתב\מודם שנמצא במקום, ללא צורך במחשב מקומי, והגולשים ברשת (שיש להם הרשאה עם שם משתמש וסיסמא) יכולים לגלוש בו זמנית למספר מצלמות ולראות מה הן רואות. יש מצלמות שהן בעלות אפשרות תנועה של העדשה המאפשרת להזיזה מרחוק או להתקרב לאובייקט ולהתמקד בו, לראות את התמונה על כל המסך או חלק קטן, לשמוע את הקול מהשטח ובמידה ויש חריגה או התראה המצלמה יודעת לשלוח הודעה לדואר אלקטרוני. מגוון האפשרויות הוא אינסופי.
תקנון

תקנון אתר HomeSecurity


כללי

השימוש באתר HomeSecurity.co.il  מעיד על הסכמתך לתנאים המפורטים להלן. אנא קרא אותם בקפידה.
הנוסח כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ופונה לנשים וגברים כאחד.
  
אתר HomeSecurity.co.il (להלן "האתר")הינו קניון וירטואלי המציע מגוון רחב של מוצרים ושרותים ממגוון תחומים הקשורים לנושא מיגון ואבטחה. האתר ובעליו עושים כמיטב יכולתם כדי לשרת נאמנה את לקוחותיהם. תקנון זה מהווה הסכם בין לקוחות האתר לבין בעליו ונועד להבטיח את זכויות שני הצדדים. לחיצה על אישור הסכם בתהליך המכירה מהווה אישור הסכמה על הכתוב בו.

 

מבוא

1. הרכישה באתר מותרת לבני 18 ומעלה בלבד. האתר משמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

2. אישור חברת האשראי הינו תנאי מקדים לכל תהליך רכישה באתר. הגולש מתחייב למסור פרטים נכונים ומלאים על פי דרישת האתר.

3. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי הגולש באתר, ומהווה חוזה התקשרות מחייב בינו לבין בעלי האתר , לכל דבר ועניין.

4. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

5. על ידי גלישה באתר וביצוע תהליך של רכישת ציוד באמצעותו הינך מסכים לתוכן תקנון זה.


מוצרים ועיסקות מכירתם באתר


1. כל מוצר המוצע באתר מוצג על ידי דף הכולל תמונה ותאור כללי של המוצר כולל מחירו הכולל ומחיר המשלוח של מוצר זה. התמונות הן להמחשה בלבד.

2. האתר מציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.

3. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה באמצעות דואר אלקטרוני של המשתתף תוך 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה או ביום העבודה העוקב במידה והרכישה נעשתה בשבת חג או מועד אחר, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.

4. לאחר השלמת הליך ההרשמה יבחר כל משתתף שם משתמש וסיסמא , לאחר בחירת שם
משתמש וסיסמא , יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון , מספר כרטיס אשראי וכד'. נכונות הפרטים ונכונות מילוי טופס הרכישה באתר מהווה תנאי מקדים להמשך הליך הרכישה של המוצר על ידי הגולש.

5. לאחר קבלת אישור חברת האשראי תישלח ללקוח הודעה על קבלת האישור, והחיוב יתבצע באמצעות חברת האשראי המאשרת. במידה וחברת האשראי אינה מאשרת את התשלום בגין הזמנת הלקוח, תישלח ללקוח הודעה בדבר אי האישור, ותינתן לו הזדמנות של 48 שעות להסדרת ההתחייבות. במידה ומועד זה יעבור ללא קבלת אישור, תבוטל העסקה חד צדדית על ידי האתר ובעליו.

6. מועד המשלוח הנקוב באתר יחל מזמן קבלת האישור של חברת האשראי על התשלום.


ביטול עסקה


1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).

2. תנאי לביטול עיסקה על ידי הלקוח היא משלוח הודעה בכתב באמצעות הפקס על ביטול העסקה. ביטול העיסקה לא יתאפשר בתנאים הבאים:

*   טובין פסידים

* מידע כהגדרתו בחוק המחשבים,תשנ"ה 1995

* טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.

* טובין הניתנים להקלטה,לשעתוק ולשכפול שהצרכן פתח את אריזתן המקורית.

* פגע המזמין במוצרים אם בשוגג או במזיד, לאחר קבלתם, והטובין אינם ראויים לשימוש.

* במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה המציעה - יתבקש המזמין להחזיר את הנכס לשולח לכתובת אשר תימסר. עלות ההחזרה תהיה על המחזיר.
בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול יושב ללקוח הסכום ששולם בגין הטובין או השירות בניכוי דמי ביטול בשיעור של 10% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך.

* במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה המציעה לא יחויב המזמין בדמי ביטול כלשהם. אם סופק המוצר – לא ייגבו דמי משלוח חזרה.

האתר רשאי לבטל עיסקה במקרים הבאים:

·   נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .

·   אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

·   במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

·   הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון בפקס ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה תוך 72 שעות.

·   אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה. הודעה על ביטול תיעשה בכתב או בטלפון .


אספקת המוצרים


1)      אספקת המוצר תתבצע בהתאם למפורט בדף המוצר, על פי מספר ימי העסקים המצויינים, בכפוף לביצוע מלא של התשלום הכולל ולאישור חברת האשראי.

2)      האתר ובעליו לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

*       כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.

*       שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

*       כל סיבה שאינן בשליטת החברה.

3. דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח במסגרת התשלום בגין המוצר.

 במכירה בתשלומים רשאי האתר לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון .

פניה לשרות הלקוחות תיעשה באמצעות הדואר האלקטרוני לתיבה: service@homesecurity.co.il  

או לפקס: 04-8102442 .


אחריות למוצרים הנמכרים באתר משתנה ממוצר למוצר והמזמין מתבקש לבדוק נושא זה טרם הזמנתו.

אחריות תוכן
 
HomeSecurity.co.il  אינו אחראי למידע/תוכן/ נתונים ו/או דיוקם הכלולים בתוכן. האתר לא יהיה אחראי לכל פגיעה שעלולה להיגרם כתוצאה משימוש בתוכן הנמצא באתר או בכל ציוד הנרכש באמצעותו, לרבות אתרים המפנים אל ומאת האתר, בו מופיעים תכני האתר.
בעצם "כניסתו" לאתר, בין אם קרא ובין אם לא קרא את תקנון האתר, מביע הגולש את הסכמתו לפרסומם של הטקסטים הכתובים בכל דפי האתר, ומסיר כל אחריות מאת בעלי האתר ומפעיליו.

התכנים והמוצרים, כולל דרך הצגתם מחירם  ופירוט תכונותיהם, אינם מהווים תחליף להתייעצות עם מומחה/עיצה/חוות דעת מקצועית.
 
כמו כן, האתר לא יהיה אחראי על התכנים המועלים לרשת על ידי המשתמשים באמצעות הפלטפורמות השונות. (המלצות גולשים, פורומים ואחרים) לאתר אין יכולת לשלוט ולפקח בצורה מלאה על כל התכנים המופיעים במדורים מסוג זה והוא אינו עומד מאחורי הדברים. התכנים המועלים ו/או התגובות המתפרסמות במדורים השונים יהיו חשופים בכל רשת האינטרנט ולכן האתר אינו יכול להעריך אילו תגובות יתקבלו מפרסומן. לפיכך האחריות הנובעת מהעלאה ו/או שימוש בתכנים מסוג זה ו/או מכל סוג אחר מוטלת על המשתמש עצמו והאתר לא יישא בכל אחריות.

האתר שומר לעצמו את הזכות-אך לא מתחייב- למחוק תכנים על פי שיקולו הבלעדי.

באתר מתפרסמים נתונים שונים אודות יצרני ציוד אזעקה  שמירה אבטחה ומיגון כגון: מחירים ו/או נתוני ציוד ותפעול ו/או שמות אנשים בעלי תפקיד ונתונים נוספים אחרים. כל המידע מוגש כשירות לציבור והנו עשוי להתעדכן מדי פעם בהתאם לשיקוליו הבלעדיים של האתר בלבד. האתר לא אחראי על מידע זה, וממליץ לכל המשתמש במידע ו/או העלול להסתמך על תכניו, לבדוק את תוכנו באופן עצמאי.
 
האתר אינו מתחייב כי למידע המפורסם באתר לרבות שאלות ובקשות המופנות לבעלי תפקידים בגופים המסוקרים באתר ו/או גולשים אחרים ו/או תגובות לכתבות, ו/או מודעות פרסום תהיה הענות. האתר לא יהיה אחראי לכמות התגובות, זהותן או לכל מעשה ו/או תוצאה הנובעים מהפרסום.
 

האתר לא ישא בכל אחריות בנוגע למידע המסחרי הקיים באתר לרבות באנרים, מודעות מסחריות, מוצרים המוצעים למכירה ו/או אחרים. האתר לא מבצע כל בדיקה באשר לאמיתותם ו/או דיוקם/ואו מהימנותם של הפרסומים. האחריות הבלעדית חלה על הגוף המפרסם. האתר לא יהווה צד לעסקה שעשויה ו/או תתבצע בין הגולש לבין המפרסם, ולא יישא בכל אחריות לתוצאות העשויות להגרם בשל עסקאות מסוג זה ו/או אחרות.


האתר אוסר להעלות ויהיה רשאי לסרב לפרסם מידע/פרטים בלתי חוקיים, אסורים ע"פ דין, עוינים מזיקים, גזעניים, מאיימים טורדניים, עלולים להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית, פוגעים ברגשות הציבור, מוציאים לשון הרע, פוגעים בפרטיות, מהווים הפרה אחרת כלשהיא של החוק הישראלי.

האתר אינו מתחייבת כי השירותים השונים ו/או הקישוריםו/או אחר הקיימים באתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יהיו תקינים ולא יופרעו ו/או יהיו חסינים מפני נזקים כגון הפרעות בקווי תקשורת בחברה או אצל ספקיה, גישה לא חוקית למאגר הנתונים כשלים בחומרה ו/או תוכנה.

Mokedinfo.co.il רשאית בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר ע"פ שיקוליה הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בעקבות השינויים.
 
מידע ותכנים
באתר HomeSecurity.co.il  מתפרסמים תכנים שונים הכוללים: תוכנות, גרפיקה, תמונות, קישורים, טקסטים ותכנים אחרים. התכנים נמסרו לפרסום על ידי צוות כותבי האתר והם מופיעים במדורי האתר השונים. בנוסף, באתר קיימות אפליקציות נוספות (להלן: "פלטפורמות"), כמו לדוגמא "המלצות הגולשים", המאפשרות למשתמשים להעלות טקסטים/תכנים לאתר ע"פ התרשמותם וחוות דעתם הסובייקטיבית. אתר זה  מעודד אותך וממליץ לך להתייחס לכל המידע הקיים באתר בזהירות ובביקורתיות הראויה.
 
האתר מכבד את הפרטיות של הגולשים, המבקרים והמשתמשים בו (להלן "המשתמש") כל הפרטים יישמרו בצורה חסויה.

המשתמש בשירותי האתר בעת מילוי טפסים וכדומה מסכים בזאת כי פרטיו יועברו לגופים הרלוונטיים, לצורך יצירת קשר עמו לקבלת השרות המבוקש - לרבות הצעת מחיר\הצעה לשרות\רכישת ציוד\טרייד-אין וכדומה. מילוי הטופס ושליחתו אינם מחייבים את המשתמש לרכוש שרות או מוצר מגופים אלה. מילוי הטופס ושליחתו אינם כרוכים בתשלום של המשתמש.
 
המשתמש בשירותי האתר בעת מילוי טפסים וכדומה מסכים בזאת כי פרטיו יישמרו במאגר המידע של האתר וישמשו מעת לעת לצורך משלוח ניוזלטר / דואר אלקטרוני שיכיל הודעות / חדשות / כתבות / הצעות רלוונטיות / פרסום נלווה.
 

המשתמש מסכים כי הוא בלבד ישא בכל אחריות וסיכון לכל נזק ו/או הפסד שייגרמו לו בגין השימוש באתר, לרבות צד שלישי.

האתר לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי בשירות יתוקן.

האתר שומר על הזכות להפסיק את פעילותו ללא כל הודעה מוקדמת.
 

זכויות קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר הנן של סקיוריטיפרו ושל HomeSecurity  באמצעות מנהלה רמי גלבנד.
הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות קבצי טקסט, סימני המסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות.

אין להעתיק/לשכפל/להפיץ /להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים (אלא אם צוין אחרת במקום ספציפי) ללא קבלת אישור בכתב מראש מבעלי האתר.

האתר ינקוט בכל הצעדים הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא ישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של גילוי ושימוש במידע הנמסר על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, מחדירות בלתי מורשות של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

מקום שיפוט
 מקום השיפוט והדין החל על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין עניין הנובע מהשימוש באתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים בישראל במחוז חיפה בלבד.

 

 

פרסם אצלנו | כתובת החברה | תנאי שימוש | מפת האתר | שאלות נפוצות | הורדות